Najnowocześniejsza drukarnia w koninie!
napis
pan

Agencja Reklamowa KOnin

Jako agencja reklamowa działająca w mieście Konin, jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każde zlecenie nie tylko na terenie naszego miasta ale również na terenie całej Polski!

W zakres naszych usług wchodzą realizację dotyczące oraz projektowania materiałów reklamowych takich jak ulotki, katalogi wizytówki. 

Nasze działania obejmują również wszelkiego rodzaju usługi, montażu tablic reklamowych, oklejania witryn oraz okien a także samochodów.

Reklama zewnętrzna co to jest?

Pod tym pojęciem rozumiemy wszystkie materiały reklamowe możliwe do zrealizowania dla Państwa. Nośniki reklamowe które jesteśmy wstanie dla Pańśtwa przygotować zacząwszy od profesjonalnego projektu graficznego poprzez druk i produkcję ich aż kończąc na montażu pozwolą zwiększyć rozpoznawalność Państwa marki.

Profesjonalna reklama zewnętrzna jest głównym czynnikiem napędzającym sprzedaż!

Reklama Zewnętrzna

Reklama - co oferujemy:

Banery
Folia monomeryczna
Folia OWV
Fotoobrazy
Roll-up
Plakaty
Billboardy
Tablice reklamowe
Szyldy reklamowe
Styrodur
Oklejanie aut
Stoiska reklamowe

Grafika Reklamowa

Projekty graficzne wykonywane przez nasze studio graficzne są w pełni profesjonalne i spełniają one w pełni standardy estetyczne panujące obecnie w europie oraz na świecie. Z reklamą stworzoną przez nas Państwa firma wskoczy na nowy poziom pod względem brandingu.

Twoja reklama mówi o twoim profesjonaliźmie